Opony

opis usługi

Wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej oraz fakt, iż pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie z najwyższej półki, gwarantuje najwyższą jakość usług, a to, że motoryzacja jest naszą pasją, zapewnia  indywidualne i fachowe podejście do każdego Klienta.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

 • wymiana opon, kół (osobowe, ciężarowe, przemysłowe, rolnicze)
 • nacinanie opon
 • wymiana opon Run on Flat
 • serwis opon
 • komputerowe wyważanie kół
 • sezonowa przechowalnia opon
 • łatanie i naprawa opon, ogumienia (dętkowych, bezdętkowych, na gorąco, na zimno)
 • wyrównywanie ciśnień w oponach
 • pompowanie kół azotem (od 5zł/szt)

 

q

 

Wszystkie koła dokrecamy kluczem dynamometrycznym

Sprzedaż opon

Możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny opon. Sprzedajemy:

 

Dla klientów, którzy nie są w stanie udźwignąć finansowo wydatku związanego z zakupem nowych opon, przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór opon bieżnikowanych – czyli opon regenerowanych. Opony bieżnikowane dostarczane są do naszego serwisu z najnowocześniejszej fabryki w Polsce zajmujące się regeneracją opon. Przy produkcji tych opon są wykorzystywane bieżniki opony renomowanych producentów na podstawie licencji. Cały proces produkcji jest nadzorowany przez komputery, każda opona jest dokładnie kontrolowana.

firmy

kolaV (1)

Felgi

opis usługi

Prostowanie felg (aluminiowe, stalowe)

Prostowanie felg to nie takie łatwe jak się wydaje, robimy to od wielu lat i dlatego mamy takie doświadczenie. Większość aut jest już wyposażona w felgi aluminiowe. Ich uszkodzenie naprawdę nie jest trudne. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Nasze doświadczenie oraz najwyższej klasy urządzenia, pozwalają na kompleksową naprawę wszystkich felg samochodowych do 25 cali. Wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić felgę (wyszczerbić lub pogiąć). Uszkodzona felga nie musi nadawać się tylko na złom. Materiał, z którego została wykonana, wykazuje pewną plastyczność. Jesteśmy w stanie przywrócić do kształtu pierwotnego felgi pogięte, odkształcone – wszystko w określonych parametrach. Pamiętajmy jednak, że na szali leży nasze bezpieczeństwo. Do prostowania felg służą odpowiednio wyprofilowane łapy i rozpórki.
Nowością w naszej ofercie jest prostowanie felg motocyklowych

Piaskowanie felg

Oferujemy Państwu piaskowanie felg stalowych oraz aluminiowych. Piaskowanie to proces polegający na wygładzeniu oraz oczyszczeniu z rdzy felgi. Czynność ta jest podobna w efekcie do szlifowania papierem ściernym jednak piaskowanie daje nam gwarancje oczyszczenia trudno dostępnych miejsc oraz większą gładkość. Dzięki piaskowaniu Twoje felgi będą gładkie oraz pozbawione wszelkich śladów rdzy czy zadrapań. Wykonujemy również piaskowanie innych stalowych oraz aluminiowych elementów m.in. motory, rowery, pokrywy zaworów, miski olejowe, zderzaki, rury, ramiona wycieraczek, haki, wagi, maszyny do szycia, itp.

Automatyczne mycie kół

myjka

 

 

Inne naprawy

opis usług

SPAWANIE ALUMINIUM, AUTOMATYCZNE MYCIU KÓŁ, GEOMETRIA KÓŁ

in

Serwis mobilny

opis usługi

callus

Masz awarię? Potrzebujesz pomocy? Nie trać czasu!

Jesteś w trakcie podróży po Polsce? Zdarzyła Ci się awaria ogumienia? Potrzebujesz pomocy i rady? Dzwoń do nas! Dzięki Quick Service dojedziesz do celu na czas i bezpiecznie. Nasza baza znajduje się w Sokołowie Małopolskim. W razie potrzeby możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce. Jeśli to konieczne – także poza Polską.

 • Działamy 24h.
 • Zrobimy wszystko, aby Twój pojazd ruszył dalej – bez względu na porę dnia i nocy
 • Napraw dokonujemy na miejscu u Klienta, na drodze (autostradzie), na parkingu czy placu budowy.
 • Jesteśmy szybcy, precyzyjni, zawsze skuteczni. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i kreatywnie.
 • Mamy pozytywne i otwarte nastawienie do każdego Klienta.
 • Jeśli masz kłopot techniczny z autem – doradzimy i polecimy odpowiednich specjalistów.
 • Współpracujemy z wieloma serwisami z branży motoryzacyjnej.